Актара 25 WG, 1.4 г, Инсектицид, код: 1537

 • Рейтинг:
 • Производитель:
 • Модель:
  Актара 25 WG, 1,4 г
 • Доступно:
  Есть в наличии
 • Вміст діючої речовини:
  250 г/кг тіаметоксаму
 • Клас токсичності:
  Класифікація ВООЗ: III
 • Назначение:
  От вредителей
 • Препаративна форма:
  Водорозчинні гранули
 • Производитель:
  Syngenta
 • Тип:
  Инcектициды
 • Хімічна група:
  Неонікотиноїди
 • Страна производитель:
  Швейцария
 • Показать все характеристики
9 грн.
Есть в наличии
Минимальное кол-во товара для заказа 2

Syngenta Инсектицид Актара 25 WG, 1,4 г 

ЗАХИСТ ВАШОГО ВРОЖАЮ ПОДОВЖЕНО

Системний інсектицид для захисту від ранньовесняних листогризучих (колорадський жук, хрестоцвіті блішки, довгоносики), сисних (попелиці, трипси, цикадки) та інших шкідників. Інсектицид кишково-контактної та системної дії для захисту зернових, гороху, цукрових буряків, картоплі, овочевих, плодових та технічних культур від шкідників. Унікальний новий механізм дії виключає розвиток перехресної стійкості до цього препарату.

Общие характеристики
Производитель Syngenta
Тип Инcектицид
Страна производитель Швейцария
Вміст діючої речовини 250 г/кг тіаметоксаму
Хімічна група Неонікотиноїди
Препаративна форма Водорозчинні гранули
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 1,4 г (пакет)

Застосування препарату:

Обприскування: Розвести 1 упаковку (1,4 г) в 10 л води. Норма витрати — до 5 л робочого розчину на 1 сотку.

Термін очікування: картопля, овочі — 20 днів; яблуня, капуста — 14 днів.

Актара 25 WG в. г. — системний інсектицид нового покоління, має високу ефективність і швидко діє (протягом 15 хвилин) незалежно від погодних умов. Актара 25 WG в. г. гарантовано захищає рослини протягом 24 днів, що на 6–7 днів довше, ніж інші інсектициди. Актара 25 WG в. г. захищає також молоді пагони, які з’явилися після обробки, завдяки високій розчинності й рухливості діючої речовини в рослині. Діюча речовина препарату рухається по рослині тільки вгору (апікально) по ксилемі і не накопичується в бульбах, овочах та плодах, які формуються з відливом пластичних мас по флоемі. Препарат належить до класу малотоксичних речовин (ЛД50>5000 мг/кг).

Актара 25 WG в. г. зареєстровано для обприскування рослин, а також для замочування розсади томатів, капусти, солодкого перцю і баклажанів, обробки бульб картоплі перед посадкою.

МЕТОДИ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Для захисту від ґрунтових (дротяники, капустянка, личинки хрущів), ранньовесняних листогризучих (колорадський жук, хрестоцвіті блішки, довгоносики), сисних (попелиці, трипси, цикадки) та інших шкідників розроблено способи ґрунтового застосування Актари 25 WG, в. г., які мають суттєві переваги:

 • тривалий захисний період — 60–100 днів;
 • погодні умови (дощ, температура повітря, сонячна інсоляція) не впливають на ефективність дії;
 • оптимальний захист від переносників вірусних хвороб;
 • безпека для людей і навколишнього середовища;
 • нетоксичні для бджіл і корисної ентомофауни;
 • препарат не зносить на сусідні ділянки.

 

width= Обробка бульб картоплі перед посадкою. Пакет 6 г розчинити у 0,3–0,5 л води. Висипати бульби на плівку і рівномірно обприскати робочим розчином та ретельно перемішати. Протруєні бульби висадити відразу після обробки.
width= Замочування коріння розсади овочевих культур. Для замочування кореневої системи овочевих культур треба приготувати 0,2-процентний розчин препарату. Для цього упаковку 1,4 г розвести в 0,7 л або упаковку 6 г у 3 л води. Перед висадкою в 1 л розчину замочують 200–250 рослин розсади протягом щонайменше 1,5–2 годин. Краще робити це заздалегідь за 12 годин до висадки. Робочий розчин, який залишився, розвести до 10 л і використовувати для поливання рослин після посадки. Час захисної дії — 60–70 днів. При вирощуванні розсади в спеціальних касетах або горщечках замочування проводять за 24 години до висадки розсади в поле. Для цього касету занурюють у робочий розчин Актари 25 WG, в. г. у концентрації 0,2 % на 10–15 секунд.
width= Полив овочевих культур. Поливають 0,2-процентним розчином Актари 25 WG, в. г. під рослину з розрахунку 30–50 мл/рослину. Найкращий захисний ефект досягається при поливанні розчином Актари під час висадки або через 3–5 днів після висадки розсади та її укорінення. Для поливу використовують мірну склянку або обприскувач без розпилювальної насадки.
width= Полив ягідних і плодових культур. Поливають 0,2-процентним розчином Актари 25 WG, в. г. з такого розрахунку: полуниця — 30–50 мл/рослину, ягідники (смородина, аґрус, малина) — 150–200 мл/кущ, плодові — 1,5–2,0 л/дерево.
width= Захист плодових культур і полуниця при весняній висадці (ґрунтова бовтанка). Для захисту саджанців і флянців полуниці при висадці готують ґрунтову бовтанку в пропорції 1 л води + 30 г Актари 25 WG, в. г. + 1 кг глини й 1 кг чорнозему. Цю суміш розраховано на 15–20 саджанців або на 25–30 флянців. Корені саджанців або флянців занурюють у суміш і висаджують у ґрунт.

 

Основные характеристики
Вміст діючої речовини 250 г/кг тіаметоксаму
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Назначение От вредителей
Препаративна форма Водорозчинні гранули
Производитель Syngenta
Тип Инcектициды
Хімічна група Неонікотиноїди
Страна производитель Швейцария

Пока не было вопросов.

Теги: Инсектициды Syngenta, Инсектициды