Голд Стар 5 г, послевсходовый Гербицид, код: 1558

Голд Стар 5 г (Укравіт)

Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення дводольних бур’янів, у тому числі видів стійких до 2,4-Д у посівах зернових колосових культур

  •  високоефективний гербіцид системної дії для контролю дводольних бур’янів;
  •  не змивається дощем через дві години після обробки;
  •  відсутність обмежень щодо застосування у сівозміні;
  •  сумісний з більшістю засобів захисту рослин, що дозволяє застосовувати препарат в комплексному захисті;
  •  повністю розпадається в ґрунті на момент збирання врожаю;
  •  не токсичний для людей та безпечний для довкілля.
 
Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г/кг.

Препаративна форма: гранули, що диспегруються у воді.

Спектр контрольованих бур’янів:

Чутливі бур яни: гірчак почечуйний, ромашка (види), гірчиця польова, гірчиця чорна, грицики звичайні, дворядник, редька дика, щириця розлога, жовтець (види), зірочник середній, кислиця (види), кропива глуха, кукіль звичайний, лобода біла, мак дикий, падалиця соняшнику, сухоребрики, талабан польовий, жабрій звичайний.

Середньочутливі бур яни: будяк польовий, волошка синя, гірчак березковидний, калачики, кульбаба лікарська, осот польовий, підмаренник чіпкий, спориш, рутка лікарська, фіалка триколірна, хризантема польова.

Малочутливі бур’яни: берізка польова, вероніка плющелиста, всі види злакових бур’янів.

Культура   Спектр дії   Норма витрати препарату Час обробки  
Стадія росту культури Стадія ростубур яну
Пшениця озима, ячмінь озимий, жито Однорічні дводольні 5 г на 50-60  л води на 20 соток + прилипач Тандем 10-15 мл на 10 л води   З фази кущення до появи прапорцевого листка включно З фази сім ядолі до 4-х листків
Падалиця соняшнику   До 5-10 см
Будяк польовий, осот жовтий   Фаза розетки (4-6 листків)  
Підмаренник чіпкий   До 4-х кілець  
Пшениця яра, ячмінь ярий Однорічні дводольні   4-5 г на 50-60 л води на 20 соток + прилипач Тандем 10-15 мл на 10 л води З фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка включно У фазі 2-4 листків  

Застосування. Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії проти бур янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.  

Обприскування необхідно проводити в період початку росту бур янів (сім ядолі-дві пари справжніх листочків. Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період , коли бур яни знаходяться в пригніченому стані), а також коли рослини мокрі після випадання опадів. Доцільним є використання в суміші з інсектицидами ФАС, АНТИКОЛОРАД, а також з фунгіцидом ФУНДАЗИМ. При інтенсивному забур’янені рекомендовано застосовувати бакову суміш: ГОЛД СТАР, 4 г + ГОЛІАФ, 100-150 мл на 50-60 л води на 20 соток.  

Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – не потребує, механізованих робіт – 3 доби. Строк очікування від обробки до збору врожаю — не регламентується.

Упаковка: 5 г.

Основные характеристики
Тип Гербициды
Назначение От сорняков

Пока не было вопросов.

Теги: Гербициды Ukravit, Гербициды